Hingele puhutud vanake.

Üritan siia jõudumööda omi toimetusi visualiseeirda. Tõenäoliselt vist väga palju kirjutada ei jõua ( loe: Ei oska !! ), aga mõne rea ehk ikka siia kriban. Kindlasti tekib siia nii video kui pildi sisu. Üritaks ehk isegi oma koduautomatsiooni kohta mingit sisu toota, kõige märjemas unenäos näen ma loomulikult lausa mingit video blogi, aga noh see tuleb filmida, helindada, tekst mõelda ja sisse lugeda ja kõik see kokku panna 😉 – noh ütleme nii, et ma väga palju just ei loodaks.

.. veel erinevaid mõtteid:

Ehk üritaks siia niiöelda lausa oma töö asjad samuti üles upitada, kindlasti toimetan ma paljudes põnevates kohtades kuhu päris igaühe jalg ei pruugi sattuda. Tore on ju vaadata siin YouTubereid või suunamudimisega tegelevaid noori ja mõelda, et oo ma suudaks kah ju midagi sellist teha 😉 – Yeee Right.

Või siis pigem tuleb sellest lehest minule endale kogumik asjadest, mis vajavad kiiresti leidmist või on mul mingil ajahetkel tihedamini kasutusel. Ja kui peaks teema juurde mõne aasta pärast tagasi sattuma, siis on üks kindel koht kus kõik asjad ilusti pesitsevad. 😉

Margus 2020 juuni.

Showing all 2 results

Kollane

Innova oranz ketas